BRANSOLETKA MARGOT

Biżuteria ta została wykonana ręcznie ze kamieni szlachetnych Labradorytów i Akwamarynów wielkości 3mm i 4mm w szlifie brylantowym oraz srebrnych pozłacanych kulek. Zawieszka wykonana z pozłacanego srebra próby 925 z kryształem Swarovski.

Kolor rzeczywisty może różnić się od tego na zdjęciu. Kamienie naturalne ze względu na swoją specyfikę mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Made in Poland.

Akwamaryn- Kamień odwagi. Ten szlachetny kamień dodaje odwagi ludziom nieśmiałym bądź tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli oraz z asertywnością. Energia Akwamarynu pomaga także w płynnym wyrażaniu myśli i uczuć, co ma duży wpływ na pozytywne kontakty z otoczeniem i trwale relacje z ludźmi. Jest doskonałym kamieniem dla ludzi przeciążonych obowiązkami, przytłoczonych odpowiedzialnością i stresem. Jego energia pomaga w doprowadzeniu do końca wszelkich niedokończonych spraw, zadań i projektów.

Łagodzi katar, alergiczne łzawienie oczu i alergie skórne. Zwiększa odporność organizmu na infekcje, uśmierza bóle głowy. Przeciwdziała zakażeniom i stanom zapalnym.

Labradoryt- Kamień szlachetny, który oddziałuje na strefę twórczej kreatywności i innowacyjności. Osoby, które poszukują najlepszych pomysłów do realizacji zawodowych i osobistych planów obdarza oryginalnością i entuzjazmem. Pomaga połączyć intuicję z intelektem, co daje wymierny efekt w tworzeniu nowatorskich realizacji. Labradoryt łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia. Labradoryt ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, jest pomocny przy braku koncentracji i kłopotach z pamięcią.

Historia:

Labradoryt był niezwykle ważny dla plemion Innuickich. Wierzyli oni, że tańczące na niebie światła zorzy polarnej to tak naprawdę światła dusz ich przodków. Pewnego dnia jeden z wojowników wyruszył na wyprawę by odnaleźć światła zorzy, które zniknęły z nieba. Szedł wiele mil, aż dotarł do skał u wybrzeży Labradoru (północna Kanada). Tam spostrzegł światła zorzy uwięzione w tamtejszych skałach. Za pomocą swojej włóczni rozłupał skały i uwolnił je. Światła znów wspięły się na nieboskłon, lecz nie wszystkie. Część na zawsze została uwięziona w kamieniach…

Rekomendujemy by długość bransoletki była ok 1cm dłuższa niż obwód nadgarstka.

Cena

179,00 zł brutto

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

hekko