BRANSOLETKA JULIE

Biżuteria ta została wykonana ręcznie z naturalnego  Kwarcu Różowego wielkości 4mm oraz srebrnych pozłacanych kulek. Zawieszka wykonana z pozłacanego srebra próby 925 z kryształem Swarovski.

Kolor rzeczywisty może różnić się od tego na zdjęciu. Kamienie naturalne ze względu na swoją specyfikę mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Kwarc różowy -  Kamień miłości. Pomaga budować harmonijne i pełne relacje z innymi ludźmi i naturą. Nie oznacza jednak wyłącznie uczucia łączącego dwojga ludzi, lecz odnosi się także do dobrych relacji ze samym sobą, innymi ludźmi oraz otaczającego nas świata. Różowa barwa kwarcu wytwarza bardzo ekspansywne pole energetyczne oddziałowujące na współodczuwanie, bezinteresowność, altruizm, gotowość do dawania bezwarunkowej miłości i jej przyjmowanie.

Pomaga osobom, które mają trudność z zaufaniem innym lub noszą w sobie urazę lub strach w wyniku dotychczasowych doświadczeń. Dzięki jego energii dostrzegamy prawdziwe intencje innych osób, stajemy się empatyczni i doceniamy piękno w najmniejszych rzeczach lub zdarzeniach. Pomaga nam łatwiej odczytać swoje stany emocjonalne i rozpoznać uczucia.

Nasza pozytywna postawa wobec otoczenia zostaje odwzajemniona -dobra energia wraca do nas zwielokrotniona przyciągając pozytywnych ludzi i dobre zdarzenia.

Kwarc różowy łagodzi dolegliwości związane z sercem i układem krążenia, wspiera system immunologiczny. Poprawia pamięć i likwiduje ospałość, łagodzi wewnętrzny stres czy nerwowość. Sprzyja płodności.

Rekomendujemy by długość bransoletki była ok 1cm dłuższa niż obwód nadgarstka.

Cena

109,00 zł brutto

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

hekko