BRANSOLETKA SAPHIR SILVER

Biżuteria ta została wykonana ręcznie ze kamieni szlachetnych szafirów, naturalnych hematytów w szlifie brylantowym oraz kulek wykonanych ze srebra próby 925 wielkości 2mm i 3mm.

Zawieszka wykonana ze srebra próby 925 z kryształem Swarovski. Kolor rzeczywisty może różnić się od tego na zdjęciu. Kamienie naturalne ze względu na swoją specyfikę mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Made in Poland

Szafir- Kamień szlachetny, wzmacnia siłę woli, chroni przed fałszem a zmieniając swoją barwę informuje o zbliżającym się niebezpieczeństwie oraz sygnalizuje niewierność. Szafir jest pomocny w walce z chorobami oczu, brakiem apetytu czy kłopotach dermatologicznych. Znakomicie sprawdza się w leczeniu przeziębień, infekcji oraz w stanach gorączkowych. Wzmacnia serce i zapobiega krwawieniom. Ma działanie uspokajające i jest stosowany w przypadku bezsenności.

Hematyt- Pomaga zmienić marzenia w jawę. Jest bardzo pomocny w równoważeniu energii naszego ciała i ducha. Wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu. Pomaga w leczeniu wszelkich stanów zapalnych. W przypadku krwotoku pomaga zmniejszyć utratę krwi.

Historia:

Uwolnij swojego wewnętrznego wojownika.

Hematytu używano już 164tysiące lat temu jako barwnika do malowideł naskalnych. Po przełamaniu hematytu znajdziemy krwistoczerwone wnętrze, które przez wiele tysięcy lat było używane przez naszych przodków jako barwnik. Rdzenni mieszkańcy Ameryki wierzyli, że barwy wojenne namalowane za pomocą farby uzyskanej z hematytu sprawią, że wojownik będzie niepokonany na polu bitwy. Wierzy się, że hematyt pomaga noszącej go osobie odnaleźć w sobie pewność siebie, odwagę i wzmocnić siłę woli. Dlatego też na kartach historii wielu kultur odnotowano, że hematyt był kamieniem wojowników.

Starożytni Rzymianie przypisywali hematyt Marsowi, bogowi wojny. Rzymscy wojownicy nosili przy sobie kamień w czasie bitwy ze względu na właściwości hematytu, które pomagają zmniejszać utratę krwi.

Pomimo, że dzisiejszy świat jest tak różnorodny kulturowo to właściwości przypisane hematytowi pozostają niezmienne.

Rekomendujemy by długość bransoletki była ok 1cm dłuższa niż obwód nadgarstka.

Cena

199,00 zł brutto

30 innych produktów w tej samej kategorii:

hekko