BRANSOLETKA SIMON Zobacz większe

BRANSOLETKA SIMON

Biżuteria ta została wykonana ręcznie z matowych kamieni szlachetnych Labradorytów oraz kulek ze srebra próby 925 wielkości 8mm.

Kolor rzeczywisty może różnić się od tego na zdjęciu. Kamienie naturalne ze względu na swoją specyfikę mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Made in Poland.

Labradoryt- Kamień szlachetny, który oddziałuje na strefę twórczej kreatywności i innowacyjności. Osoby, które poszukują najlepszych pomysłów do realizacji zawodowych i osobistych planów obdarza oryginalnością i entuzjazmem. Pomaga połączyć intuicję z intelektem, co daje wymierny efekt w tworzeniu nowatorskich realizacji. Labradoryt łącząc równocześnie energię Słońca i Księżyca, dodaje siły w przetrwaniu ciężkich momentów życia. Labradoryt ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, jest pomocny przy braku koncentracji i kłopotach z pamięcią.


Historia:

Labradoryt był niezwykle ważny dla plemion Innuickich. Wierzyli oni, że tańczące na niebie światła zorzy polarnej to tak naprawdę światła dusz ich przodków. Pewnego dnia jeden z wojowników wyruszył na wyprawę by odnaleźć światła zorzy, które zniknęły z nieba. Szedł wiele mil, aż dotarł do skał u wybrzeży Labradoru (północna Kanada). Tam spostrzegł światła zorzy uwięzione w tamtejszych skałach. Za pomocą swojej włóczni rozłupał skały i uwolnił je. Światła znów wspięły się na nieboskłon, lecz nie wszystkie. Część na zawsze została uwięziona w kamieniach…

Cena

159,00 zł brutto

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii:

hekko