BRANSOLETKA PIERRE Zobacz większe

BRANSOLETKA PIERRE

Biżuteria ta została wykonana ręcznie z matowych kamieni szlachetnych Lapis Lazuli wielkości 8mm. Oraz kulek i czaszki ze srebra próby 925.  

Kolor rzeczywisty może różnić się od tego na zdjęciu. Kamienie naturalne ze względu na swoją specyfikę mogą nieznacznie różnić się od siebie.

Made in Poland

Lapis Lazuli- Nazwany jest kamieniem inspiracji, prawdy i mądrości. Sprzyja pozytywnym relacjom, przyjaźni i harmonii w związkach. Stymuluje świadomość do dostrzegania w sobie doskonałości i piękna. Pozwala ujrzeć swoją prawdziwą naturę i poczuć się częścią Wszechświata. Wzmaga postrzeganie intuicyjne i obiektywizm. Kamień ten silnie harmonizuje serce i umysł. Lapis Lazuli jest pomocny w zwalczaniu depresji i stanach niepokoju, eliminuje negatywne emocje. Zwiększa kreatywność, dodaje odwagi, rozwija zdolności przywódcze i pozwala lepiej wyrazić siebie.

Historia:
Lapis Lazuli- Lazuryt wyzwoli Twój wewnętrzny potencjał.

O lazurycie mówi się, że pomaga noszącemu połączyć się ze swoim wewnętrznym „ja”.
Jest to jeden z najstarszych kamieni znanych naszej cywilizacji. Przez starożytnych Egipcjan i Persów był uważany jako brama do nieba. W starożytnym Egipcie lazuryt był jednym z najcenniejszych materiałów, drogocenniejszym niż złoto. Najdroższą i najbardziej cenioną odmianą lazurytu jest kamień o odcieniu ciemno niebieskim ze złotymi inkluzjami pirytu. Złote plamki pirytu symbolizowały naszą zdolność po sięganie do gwiazd. Lapis Lazuli pomagał odkryć wewnętrzną prawdę propagując samoświadomość i zaakceptowanie tej wiedzy. Faraonowie posiadali oko wyrzeźbione z lazurytu, które symbolizowało prawdę i sprawiedliwość sądów podczas zarządzania rozległym królestwem. Poza tym często nosili szaty barwione lazurytem aby podkreślić swój boski status.
Nazwa Lapis Lazuli- Lazuryt oznacza kamień nieba. Lapis z łaciny oznacza kamień, Lazuli wywodzi się od perskiego słowa lazhward, które oznaczało niebieskie niebo.
Głęboko niebieski odcień tego kamienia kontrastował z piaskowymi i pustynnymi odcieniami towarzyszącymi na co dzień Persom. Wierzono, że można odnaleźć w sobie nadprzyrodzoną moc, która mogła odmienić życie poprzez skupienie na niebieskim kolorze i połączenie się z wewnętrznym sobą.                                                                                                                                                                        Dla tych, którzy pragną odkryć swoją wewnętrzną prawdę i wiedzę oraz zasoby drzemiące w sobie Lapis Lazuli jest wspaniałym kamieniem.

Cena

179,00 zł brutto

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii:

hekko