REKLAMACJE

Jakość jest dla nas najważniejsza, równie ważna jest Twoja satysfakcja z zakupu, więc w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, dajemy Ci możliwość zareklamowania zakupionego produktu. W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić formularz reklamacyjny dostępny tu:

pobierz formularz reklamacji

Do wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (paragon, wyciąg z konta) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem na adres:

AWW Design

ul.Obornicka 117,

62-002 Suchy Las

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Masz prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Każdy zakup w sklepie Mooia.pl podlega możliwości zwrotu.

W celu odstąpienia od umowy, należy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki odesłać nieuszkodzony, nie noszący śladów użytkowania towar wraz z paragonem (lub innym dowodem zakupu) i formularzem zwrotu na adres

AWW DESIGN

ul.Obornicka 117,

62-002 Suchy Las
 
formularz zwrotu do pobrania:

pobierz formularz zwrotu

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie obejmuje zamówień indywidualnych, tzn. towarów modyfikowanych na wyraźną prośbę Klienta.

W przypadku odstąpienia od umowy, zostają zwrócone wszelkie koszty towaru, bez kosztów przesyłki. Klient ponosi koszty zwrotu przesyłki do sklepu.

Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego produktu/produktów do sklepu w sposób wskazany przez Klienta w formularzu odstąpienia od umowy.


hekko